Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-11-28 18:25:22

Başkan Keskin adaylığını duyurdu

Muammer Keskin, 28 Kasım Salı günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli İlçe Başkanlığı’na gelerek, adaylık başvurusunu ilçe yönetimine teslim etti. Keskin’i adaylık başvurusu sırasında; Şişli Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar, partililer, amatör spor kulüpleri, sivil toplum örgütleri ve Şişlili komşuları da yalnız bırakmadı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen adaylık başvurusu sonrası CHP Şişli İlçe Başkanlığı’nda bir konuşma yapan Keskin, 2019 yılından bu yana; katılımcılığı, şeffaflığı, halkçılığı, eşitliği ve adaleti tüm hizmetlere yansıttıklarına vurgu yaptı. Keskin, şunları söyledi:

"Baba ocağımızdan, evimizden, CHP’den Şişli Belediye Başkanlığı’na bir dönem daha adayım. Sadece Şişli’yi değil, İstanbul’u Ekrem başkanımızla bir kez daha kazanmak, İstanbul’un meclisini de kazanmak, kazandırmak için Şişli Belediye Başkanlığı’na bir dönem daha adayım! Sadece bu yerel seçimde başarı için değil, iktidar mücadelemizde, iktidar yolculuğumuzda, Şişli’yi lokomotif ilçelerden biri yapmak için buradayım, buradayız. Evet, hazırız, hem de çok hazırız. Ve mutlaka kazanacağız. Çünkü bizimkisi bir hak mücadelesi. Bu mücadelede varlığınız, desteğiniz bana sorumluklar verdiği kadar, büyük bir mutluluk ve güç de veriyor. Sağ olun, var olun. Her birinize ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

 

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 kayserihaberci.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.